• Головна
  • На Дрогобиччині формують територіальну оборону
10:05, 27 січня 2022 р.

На Дрогобиччині формують територіальну оборону

На Дрогобиччині формують територіальну оборону

З 1 січня 2022 року в державі розгортають сили територіальної оборони. У адміністративних межах Дрогобицького району сформовано район територіальної оборони. На даний час йде формування кадрового складу тероборони та безпосередньо батальйону, інформує пресслужба РДА.

На Дрогобиччині формують територіальну оборону району

На Дрогобиччині формують територіальну оборону району

Голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк провів робочу зустріч з командиром батальйону територіальної оборони району Сергієм Філіповим, а також командиром військової частини А 1108 Олегом Дідіченком та заступником військового комісара Іваном Штурипітою. У межах зустрічі строни обговорили етапи формування тероборони у районі. 

Серед основних питань – це розміщення підрозіділів тероборони району та формування самих батальйонів з числа військовослужбовців.

Приміщення, де розмістять частину підрозділів, визначене. Однак для того, щоб обладнати його під вимоги військових – необхідна буде підтримка місцевих органів самоврядування.

Комплектування добровольчих формувань територіальної оборони здійснюється на добровільній основі – службою за контрактом у резерві. Тож усіх охочі – вже можуть вступати до лав, звернувшись до Дрогобицько-Бориславського об'єднаного районного військового комісаріату за адресою вул.Т. Шевченка, 25, тел.  (03244)2-16-43.

Нагадаємо, що сили територіальної оборони розгортаються на виконання вимог нещодавно прийнятого Закону України «Про основи національного спротиву». Так, у кожній області та районі нашої країни повинні бути утворені військові частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України – це новий вид військ. Від того, як буде організована їх робота на місцях, в нашому випадку у Дрогобицькому районі, залежатиме як виглядатиме територіальна оборона України в цілому, особливо в час посиленої російської агресії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...