![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
12:09, 2 лютого 2022 р.
У Дрогобичі повідомили про підозру крадію: зафіксовано 8 епізодів
![фото ілюстаративне фото ілюстаративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото ілюстаративне
У Дрогобичі неодноразово судимому 35-річному зловмиснику поліцейські повідомили про підозру. Зафіксовано вісім епізодів крадіжок.
Про це інформують у ГУ Нацполіції області і розповідають деталі. Відомо, що дрогобичанин причетний до шістьох крадіжок з припаркованих автомобілів, він також викрав комунальне майно (чавунні решітки каналізації вартістю більше 5,5 тисяч гривень) та велосипед з підсобного приміщення дрогобичанки.
Наприкінці листопада зловмисник викрав гроші з мікроавтобуса «Фольксваген». У грудні чоловік викрав з «Сітроєна» відеореєстратор та інструмент, проник в салон «Ауді-80» та намагався викрасти майно, а також викрав музичне обладнання з «Рено». А вже у січні підозрюваний викрав інструменти та домкрати з «Ауді-100», а за кілька днів після цього – бензопилу з мікроавтобуса «Опель».
Зараз зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі. Досудове розслідування триває, за рішенням суду зловмисник перебуває під вартою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
12:49, 17 липня
14:37, 19 липня
live comments feed...