![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
16:39, 2 лютого 2022 р.
Капітанка збірної України з біатлону отримала позитивний тест на COVID-19
![фото Суспільне фото Суспільне](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото Суспільне
Капітанка збірної України з біатлону Олена Білосюк отримала позитивний тест на коронавірус. Таким чином, вона не зможе взяти участь у перших гонках Олімпіади. Про це повідомляє «Суспільне. Спорт».
Це не перший випадок позитивного тесту в олімпійській команді України, однак перший саме серед спортсменів. Позитивний тест Білосюк отримала у вівторок, 2 лютого.
Білосюк не зможе взяти участь в змішаній естафеті, оскільки та відбудеться вже 5 лютого. Проте спортсменка ще має шанс одужати до класичної естафети 16 лютого. Наставник нашої команди Урош Велепець назвав ситуацію з хворобою Білосюк катастрофою та заявив, що спортсменку до Олімпіади готували практично цілий рік.
Олімпійські ігри-2022 стартують у Пекіні 4 лютого і триватимуть до 20 лютого. Усього розіграють 109 комплектів медалей у 15 видах спорту. Україну представлятимуть 45 спортсменів у 12 видах спорту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:37, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...