![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
09:02, 9 лютого 2022 р.
У Трускавці ледь не втопився чоловік: до приїзду швидкої його рятував працівник басейну і голова РДА
![У Трускавці ледь не втопився чоловік: до приїзду швидкої його рятув... У Трускавці ледь не втопився чоловік: до приїзду швидкої його рятував працівник басейну і голова РДА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про це йдеться на ФБ-сторінці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Годинник показував 19.45, ще трішки – й перезмінка. І тут виклик, привід якого звучав як «чоловік в басейні без ознак життя; утоплення», – розповідає фельдшер з медицини невідкладних станів Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф Іванна Дмитрів, яка чергувала тієї зміни у Трускавці.
Увійшовши в приміщення, де розташований басейн, бригада медиків побачила, як двоє чоловіків, тільки витягнувши потерпілого з води, здійснюють йому компресію грудної клітки, й продовжили «качати». На час нашого швидкої пацієнт не дихав, тиск у нього був близько 40. Йому зробили серцево-легеневу реанімацію. Між початком реанімаційних дій і до того часу, як пацієнт вдихнув, минуло п’ять хвилин, не більше.
Щиро вдячні двом очевидцям, які кинулись на допомогу. Це молодий хлопчина – працівник басейну, і відвідувач басейну, яким виявився голова Дрогобицька районна державна адміністрація Степан Кулиняк», – ділиться пережитим Іванна Дмитрів.
Після надання першої допомоги 47-річного потерпілого доставили реанімобілем до Дрогобицької мiської лiкарні № 1.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...