• Головна
  • Аграрії Львівщини можуть відшкодовувати половину вартості насіння нішевих культур
10:21, 16 лютого 2022 р.

Аграрії Львівщини можуть відшкодовувати половину вартості насіння нішевих культур

Аграрії Львівщини можуть відшкодовувати половину вартості насіння нішевих культур

Аграрії Львівщини можуть відшкодовувати половину вартості насіння нішевих культур. Цьогоріч перелік розширився і до нього входить більш як 30 видів, розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман.

Відшкодуванню підлягає вартість насіння вітчизняного виробництва (жита, тритикале, гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, аспарагусу (спаржі), батату, овочів закритого ґрунту, капусти (броколі, брюссельської, цвітної), гарбузів, кабачків, патисонів, петрушки, селери, пастернаку, ріпи, редьки, редиски) не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду.

Фінансову підтримку з обласного бюджету цьогоріч передбачила Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства області. Розмір виплати є до 50% вартості насіння, але не більше 50 тис. грн одному суб’єкту підприємництва на рік. Кріс цього, можна відшкодовувати до 50% вартості мікро-біологічних засобів захисту та живлення рослин, і до 70 % вартості придбаних у поточному році тепличних конструкцій, тунелей та обладнання до них.

Для отримання фінансової підтримки претенденти подають заявку та документи до департаменту згідно з переліком, що затверджений наказом департаменту.

Ознайомитись з повним переліком документів, які подаються до департаменту для участі у Програмі та з іншими напрямами можна за посиланням.

Отримати консультацію щодо участі в програмах фінансової підтримки аграріїв можна в робочий час за тел. (032) 255-50-62, (032) 255-05-72 або +38 066 718 09 18.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...