• Головна
  • Дератизація України або щурі покидають корабель першими - Роман Кізима
14:32, 17 лютого 2022 р.

Дератизація України або щурі покидають корабель першими - Роман Кізима

Дератизація України або щурі покидають корабель першими -  Роман Кізима

Чергове загострення на північно-східних кордонах України, яке підігрівалося західною та вітчизняною пресою спровокувало справжній «олігархопад», точніше «олігарховиліт» бонзів нашої політики та бізнесу. Протягом двох днів з країни чартерами вилетіли усі наші так звані олігархи та депутати промосковською ОПЖЗ. Що цікаво – вилетіли не до «матушки расєї», а на буржуазний Захід. Щурі, як відомо, покидають корабель першими.

Дуже шкода, що Президент закликав усіх цих щурів терміново повернутися на, прости Господи, батьківщину! Думаю, країна багато би виграла при відсутності цих п’явок українського народу. Коли власники найбільших, часто стратегічних, підприємств, на яких працюють сотні тисяч робітників при найменшій загрозі власної безпеки покидають Україну можна зрозуміти, їх ставлення до цієї країни. Ставлення – викачати, висмоктати до останньої краплі і звалити. А це, окрім моральних моментів, питання національної безпеки!

Країна, у якої немає власної національної еліти, приречена. Давно стало зрозуміти, що багаті українці, які отримали свої статки в буремних 90-х по непрозорих та злочинних схемах зовсім не тягнуть на цей статус. Московська, а згодом радянська влада продумано віками нищила українську наукову та культурну інтелігенцію. Обрізалися усі паростки українськості кращих синів свого народу. Така стратегія дала плоди. Навіть через 30 років після здобуття фактичної незалежності, Україна — в економічних аутсайдерах Європи, а велика частина громадян країни не усвідомлює себе українцями, не плекає українську мову та культуру. Як інакше зрозуміти, якщо з року в рік в український парламент проходить промосковська політична сила? І це під час війни!

Процес деолігархизації, який нібито на папері розпочався треба всіляко підтримувати та вимагати від влади конкретних та рішучих дій! Ці люди не мають ні юридичного ні морального права впливати на вітчизняну політику. Ми маємо хорошу пам’ять та завжди будемо пам’ятати, як ці щурі втікали з країни. Війна натомість вигартувала нових воїнів – справжніх героїв, які точно заслуговують на місце в списку нової української еліти. А решта – підтягнуться…

 Роман Кізима,

депутат Львівської облради, фракція «Самопоміч». 

За матеріалами ZAXID.NET

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...