![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
22:00, 17 лютого 2022 р.
Жінка представилася працівницею газової служби, побила і пограбувала дідуся
![фото Львівської обласної прокуратури фото Львівської обласної прокуратури](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото Львівської обласної прокуратури
35-річну жительку Дрогобиччини судитимуть за розбійний напад на 80-річного пенсіонера.
Львівська обласна прокуратура пише, що у грудні в одному із сіл району обвинувачена, прийшла до потерпілого і представилася працівницею газової служби, якій треба зняти показники лічильника. Коли дідусь повернувся до неї спиною, жінка підняла з підлоги дерев’яну колоду на кілька разів вдарила чоловіка по голові. Після цього вона вкрала із будинку понад 100 тис. грн. та мобільний телефон. Досудове розслідування завершено.
У випадку, коли до Вашого дому намагаються зайти представившись працівником певної служби – вимагайте відповідне посвідчення. У разі, якщо такі особи відмовляються його пред’явити чи своєю поведінкою викликають у Вас підозри, зверніться до правоохоронних органів за тел. 102!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...