• Головна
  • У Стебнику офіційно відкрили відремонтоване сучасне інфекційне відділення міської лікарні
12:34, 21 лютого 2022 р.

У Стебнику офіційно відкрили відремонтоване сучасне інфекційне відділення міської лікарні

У Стебнику офіційно відкрили відремонтоване сучасне інфекційне відділення міської лікарні

8 лютого у Стебницькій міській лікарні урочисто, із перерізанням стрічки та освяченням, відкрили інфекційне відділення, яке капітально ремонтували останній рік.

В оновленому відділенні облаштували 16 палат, які наразі дозволяють прийняти 42 пацієнтів, а за потреби – і більше. Усі палати боксового типу: на першому поверсі вони мають окремі входи із сторони вулиці – це дозволяє важкохворих пацієнтів одразу із карети швидкої транспортувати у палату. До кожного ліжка підведено централізований кисень, є окреме віконечко для передачі їжі. Окрім цього в палатах облаштовано душові кабіни та інші зручності для пацієнтів, інформує прсслужба ДМР.

Загалом сума витрат на ремонт інфекційного відділення становить 3,9 млн грн.

Окрім якісного ремонту палат та кабінетів для медичних працівників – у оновленому відділенні вдалося провести заміну вікон на енергозберігаючі, замінити стару електропроводку, сантехнічну систему, придбати ліфт тощо.

Додамо, КНП «Стебницька міська лікарня» є другою за величиною і потужністю ліжкового фонду (110 ліжок) установою Дрогобицького регіону, у якій надають амбулаторну та стаціонарну медичну допомогу. У зв’язку з епідемію ковідної недуги всі ліжкомісця лікарні можуть бути використані для ковідних хворих. У пік захворюваності лікарня може прийняти до 150 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...