• Головна
  • Що потрібно знати українцю про пошук легальної роботи у Польщі?
Новини компаній
15:30, 28 лютого 2022 р.

Що потрібно знати українцю про пошук легальної роботи у Польщі?

Новини компаній

Щороку українці все більше потерпають від економічної нестабільності, а разом з тим — значного зростання цін. За даними грудня 2021 року, середня заробітна платня по Україні трохи вища за 15 000 грн. В умовах соціальної незахищеності чимало українських громадян задумуються про працевлаштування за кордоном. Популярною країною для пошуку роботи залишається Польща, саме її українці вважають комфортною для трудових мігрантів.

Чому українців приваблює робота за кордоном?

Робота в Польщі для українців — можливість значно підвищити власний дохід, адже у країнах єврозони середня зарплата суттєво перевищує рівень української.

Популярні напрямки заробітку у Польщі

Попит має сезонна робота — у сфері сільського господарства, будівництва, лісозаготівлі. Роботодавець зазвичай висуває два основні критерії — здоров'я та фізичну витривалість. Оплата праці здійснюється погодинно, а наймач гарантує комфортні та безпечні умови, щоби працівник міг якісно виконувати роботу.

Що пропонує польський ринок праці?

Найчастіше робота в Польщі для чоловіків зосереджена на посадах водіїв, автомеханіків, мулярів, тинькарів, столярів, електриків, слюсарів тощо.

Для жінок доступна робота у сфері послуг — продавчинею, кухаркою, офіціанткою, прибиральницею або ж доглядальницею. Попит мають вакансії пакувальниць на фабриках та сортувальниць на заводах. Така робота не вимагає особливих професійних навичок і підійде як студентам, так і людям з невеликим досвідом роботи.

ТОП-варіанти, за якими українці шукають роботу у Польщі:

Багатьох пошукачів приваблює робота в Польщі без посередників. Вони дізнаються про можливості заробітку від своїх знайомих, шукають інформацію на тематичних форумах або ж через оголошення у газетах. 

Щоправда, це не завжди може бути надійним та актуальним джерелом інформації. На допомогу приходять сайти з працевлаштування за кордоном або ж компанії, які надають послуги з пошуку оптимальних для пошукача вакансій, консультують щодо оформлення необхідних документів та стають посередником у діалозі між пошукачем та працедавцем.

Легально — завжди надійно?

Офіційне працевлаштування в Польщі — запорука надання та збереження ваших соціальних гарантій. Це стосується не лише регулярної виплати заробітної платні, але й поселення, отримання медичної страховки та банківського рахунку на території Польщі.

Пошуком легальної роботи зазвичай займаються агенції з працевлаштування. Це дозволяє пошукачу уникати зайвого стресу та розпорошеності, адже консультанти підберуть оптимальні вакансії, нададуть професійні поради та допоможуть з оформленням необхідних документів.

Шукаєте легальну роботу у Польщі?

Розглянути безкоштовні вакансії, ознайомитися з умовами праці, а також отримати кваліфіковану консультацію ви можете у рекрутинговій фірмі Grupa Progres (https://grupaprogres.pl/). 

Фахівці компанії працюють у понад 20 філіях Польщі та України, консультують щодо питань постійного та тимчасового найму, надають рекомендації для бізнесу та проводять кадрові навчання. Щоби розпочати свій шлях до реалізації професійних амбіцій вже зараз, залишіть заявку на сайті (https://grupaprogres.pl/).

Контакти:

Вебсайт:https://grupaprogres.pl

Телефон:+380 91 481 97 54 (для дзвінків з усіх регіонів України), +48 732 080 554 (Viber і багатоканальний телефон для Польщі)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...