• Головна
  • Завершення навчального року: без масових лінійок і замість ЗНО мультипредметний тест
13:23, 11 травня 2022 р.

Завершення навчального року: без масових лінійок і замість ЗНО мультипредметний тест

Завершення навчального року: без масових лінійок і замість ЗНО мультипредметний тест

Останні дзвоники в закладах освіти Дрогобича та територіальної громади цьогоріч лунатимуть в межах з 31 травня по 12 червня. Кожна гімназія чи ліцей індивідуально, відповідно до свого навчального плану, вирішують, коли у їхній установі завершиться освітній рік. Як повідомила заступник керівника відділу освіти Дрогобича Ольга Олексюк, найшвидше останні дзвоники пролунають в Стебницькій гімназії №6 та деяких школах територіальної громади. Мова іде про 31 травня.

Останній дзвоник пролунає очно в усіх навчальних закладах. Керівництво поінформує батьків у шкільних чатах про завершення навчального року. Подекуди навчальні установи планують зробити невеликі лінійки для учнів випускних класів. Є інформація, що певні навчальні заклади урочисті лінійки об’єднають із благочинним збором коштів для потреб ЗСУ", – зазначає Ольга Олексюк.

Як запевняють у відділі освіти Дрогобича – усі випускники 9 та 11 класів отримають випускні документи, це стосується як ВПО так і учні, котрі зараз знаходяться за кордоном та навчались дистанційно.

Загалом, цьогоріч 1 128 школярів отримають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти (мова іде про учнів 9 класів). Із них – 113 дітей отримають свідоцтва із відзнаками.

Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти – буде вручено 656 школярам (документ вручають по завершенні 11 класу). З цієї кількості учнів – 12 є срібними медалістами, 37 – золотими. З числа ВПО – свідоцтво базової середньої освіти – отримають 18 учнів, а свідоцтво повної загальної середньої освіти – 26 школярів. Із них двоє – золоті медалісти.

Як стверджує Ольга Олексюк – цього року скасовано проведення державної підсумкової атестації у 9 та 11 класах. Натомість замість ЗНО з трьох предметів буде проведено національний мультипредметний тест в один день. Точна дата цього тестування ще визначається Міністерством освіти і науки України. Тест включатиме питання з української мови, математики та історії України.

Бал свідоцтва не буде враховуватись при вступі до вищих навчальних закладів. Також освітяни міста додають – із початком нового навчального року в усіх освітніх установах Дрогобича, які сьогодні інтенсивно приймають переселенців та перетворилися на штаби гуманітарної допомоги, буде відновлено навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...