![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
15:06, 16 травня 2022 р.
У Дрогобичі назвали вулицю на честь Героя Івана Дацка
![Фото ДМР Фото ДМР](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ДМР
У п’ятницю, 13 травня, відбулось урочисте відкриття вулиці пам’яті Героя України, дрогобичанина Івана Дацка. Захисник віддав своє життя у боротьбі з російським агресором, інфомує медіацентр ДМР.
Воїн Іван Дацко служив у батальйоні оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.
У 2017 році був засновником Дрогобицької Муніципальної варти, а згодом її очільником. Був на Майдані. Відтак війна вчергове покликала його захищати рідну Батьківщину. З пекла військових дій – воїн не повернувся.
Відкриття вулиці пам’яті Івана Дацка (колишня Сахарова) розпочали з молитви отця Івана Паньківа та освячення таблички на будівлі ДЮСШа. Подія згуртувала рідних загиблого Героя, керівництво міста, а також побратимів Івана – воїнів Батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.
Завершили захід спільним виконанням Гімну України у супроводі Дрогобицького муніципального камерного хору «Легенда».
Додамо, відповідно до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 14 квітня «Про проведення заходів з дерусифікації» – в місті Котермака низку вулиць перейменували в пам’ять новітніх Героїв, а саме – Івана Дацка, Андрія Скрипника, Руслана Сіксоя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
06:46, 24 липня
6
09:53, 19 липня
24
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...