
15:44, 17 травня 2022 р.
Держдума РФ хоче заборонити обмін українських військових полку "Азов

Депутат Держдуми РФ від фракції "Справедливая Россия - За правду", уродженець Одеси Анатолій Вассерман запропонував заборонити обмін українських військових із полку "Азов" на російських військовополонених.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ
У відповідь речник Держдуми РФ В'ячеслав Володін доручив підготувати комітету з оборони та безпеки "відповідне протокольне доручення".
Нагадаємо, напередодні у ЗМІ з’явилася інформація про вивезення українських захисників з "Азовсталі".
Згодом у Генштабі ЗСУ повідомили:
Розпочалася евакуація 53 важкопоранених військовослужбовців. Їх доставлено до медичного закладу у Новоазовську. Ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Робота водієм у Дрогобичі: як перетворити кермування на стабільний прибуток з Opti Global
Новини компаній
11:00
Вчора
11:30
8 квітня
Оголошення
22:53, 5 квітня
12:16, 9 квітня
22:53, 5 квітня
12:39, 8 квітня