• Головна
  • У Дрогобичі рятувальники отримали нове обладнання
13:50, 19 травня 2022 р.

У Дрогобичі рятувальники отримали нове обладнання

У Дрогобичі рятувальники отримали нове обладнання

З початку війни Дрогобич отримує вагому гуманітарну допомогу від Польщі та його мешканців. Відтак, 18 травня Дрогобицьке РУ ГУ ДСНС України у Львівській області одержало обладнання для рятувальників від польського міста Красностав, інформує медіацентр ДМР.

Громадська організація Pod Napięciem передали нашим надзвичайникам засоби індивідуального захисту органів дихання та зору для роботи у задимлених приміщеннях. Спорядження німецької компанії Dräger.

Як розповіли рятувальники, такі засоби захисту особливо цінні, адже у них завжди є потреба не лише у Дрогобичі, а й по всій території України, де доводиться працювати місцевим вогнеборцям.

Засоби індивідуального захисту органів дихання та зору є необхідними в умовах виконання робіт в задимлених приміщеннях із підвищеною небезпекою проникнення отруйних та токсичних речовин в легені, ротову або носову порожнину людини – пояснюють вогнеборці.

Обладнання на території пожежної частини Дрогобицького РУ ГУ ДСНС завезли та передали рятувальникам міський голова Дрогобича Тарас Кучма та його радник Андрій Балонь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...