![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
15:38, 20 травня 2022 р.
Освітні установи міста готуються до завершення навчального року
![Фото ілюстративне Фото ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ілюстративне
Останні дзвоники в закладах освіти Дрогобича та територіальної громади цьогоріч лунатимуть в межах з 31 травня по 12 червня – повідомив керівник відділу освіти ДМР Віталій Вовків. За його словами – усі випускники 9,11 класів отримають випускні документи, це стосується як ВПО так і учнів, котрі зараз знаходяться за кордоном та навчались дистанційно.
Станом на травень з числа внутрішньо переміщених осіб у школах Дрогобицької ОТГ здобувають освіту 415 школярів та 119 дітей в дошкільних установах міста.
Загалом, цьогоріч 1 128 школярів отримають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти (мова іде про учнів 9 класів). Із них – 113 дітей отримають свідоцтва із відзнаками.
Освітні установи міста інтенсивно готуються не лишень до фінішу навчання, але й до 1 вересня.
Не дивлячись на те, що в гімназіях та ліцеях Дрогобича сьогодні мешкають внутрішньо переміщені особи – освітянські колективи готуються до нового навчального року та відновлення очної форми навчання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
live comments feed...