Новини компаній
12:51, 23 травня 2022 р.

Охоронна система квартир

Новини компаній

Люба приватна власність, а тим паче квартира, потребує постійного контролю безпеки. Лише комплексний підхід допомагає по-справжньому забезпечити якісну охорону. Тому рішення поставить квартиру на охрану Харьков повинно буди обдуманим, а також необхідно чітко розуміти як працює охоронна система.

H8Xcl0rrcfA9SYqh_YvCqEKAbRQY2esJsU4wItTaF2Cml6bHiKs7wablfHlTukuH_IzR15kGbeiw-6oscTlDeT6-nRfjJodT8tAt9aVE92xCXB1R1Fy7Mr5cWWYoPSPwY410RqA

Як працює охоронна система квартир

Датчик руху спрацьовує, коли стороння особа проникає до вашої квартири. Далі сигнал відправляє повідомлення про небезпеку охоронній компанії за допомогою GPS та GSM. Відразу ж починає працювати сирена, а сигнал надходить на мобільний телефон власника. Отримавши повідомлення, охоронці зі спеціальним озброєнням виїжджають до квартири.

Яка вартість та що входить у пакет послуг?

Вартість охоронної системи – найперше, від чого відштовхується клієнт. Існують як дешевші, так і дорожчі варіанти. У вартість стандартної системи входять:

 • Розміщення сигналізації на об’єкті.

 • Обслуговування.

 • Постійна підтримка зв’язку.

Найчастіше в охоронних компаніях також є менеджери, які відповідають на запитання по оплаті та наданні послуг. Обирайте організацію, яка має бездоганну репутацію, адже ціна повинна дорівнювати якості. Моніторте відгуки клієнтів на сайтах та перевіряйте сучасність технічного обладнання, яке постачає вибрана вами охоронна фірма.

Правильно обрати охоронну систему квартир – це правильно

Встановлення сигналізації є правильним рішенням, а при правильному виборі самої системи охорони можна розраховувати на низку корисностей:

 • Ви отримаєте спокійне життя та захист від зловмисників.

 • Мобільний додаток, який дозволяє господарю оперативно реагувати на події.

 • Постійний нагляд за квартирою.

 • Захищеність від фейкових дзвінків.

Професіонали зможуть встановити систему, яка працюватиме без збоїв, а також будуть слідкувати за технікою весь час.

GdaJFcW-q75VBFoh-H5OQZI_AcxIfETi2Q53067nUDH2V5920m8mcsQRyYraPoK5s4yDWwarVlX3x1fbOeXf252Lst9kwyRcyEjbKms4GiVsldEIhpYNIeHWUVTivtvYY5p-3AY

Види охоронних систем у квартири

Клієнт може обрати:

 • Дротові чи бездротові системи сигналізації.

 • Цілодобовий контроль.

 • Відеокамери для спостереження.

Найлегше встановлюються бездротові датчики, яким не треба прокладати дроти. Їхньою перевагою є те, що робота системи не переривається за відсутності світла чи при низькому сигналі. 

Відеокамера дозволяє спостерігати за квартирою всередині та місцевістю навколо неї. Це особливо корисно, якщо господарі не вдома. Цілодобовий контроль супроводжується охороною, яка фізично присутня на території квартири. Це допомагає миттєво відреагувати на ситуацію.

Коли сигналізація вмикається, то на пульт охорони надсилається спеціальний сигнал. Також можна налаштувати охорону, щоб окрім оперативної групи, на місце події прибув наряд поліції чи швидка допомога.

Критерії вибору охоронної системи

Обирайте охоронну систему, яка:

 • Використовує не один канал повідомлень, а декілька для миттєвої реакції співробітників охорони.

 • Працює оперативно.

 • Може забезпечити автономність найважливіших функцій.

 • Має наявність самодіагностики, яка перешкодить можливим збоям чи помилкам.

Охорона вашої квартири та ваша особиста безпека можлива навіть за віддаленого контролю!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...