• Головна
  • До Дня Героїв у с.Верхні Гаї була організована Година пам’яті
15:05, 23 травня 2022 р.

До Дня Героїв у с.Верхні Гаї була організована Година пам’яті

Фото Світлана Клюй

Фото Світлана Клюй

До Дня Героїв, 22 травня, у с.Верхні Гаї була організована Година пам’яті "Видатні постаті Дрогобиччини", - про це на своїй сторінці у ФБ повідомила працівниця управління культури та туризму ДМР Світлана Клюй.

Бо відомо, хто не пам'ятає Своїх героїв, вшановуватиме чужих... З поміж 300 героїв нашого краю, це не враховуючи сучасних, нагадали про 5 постатей. Одним з яких був Григорій Скоропад, уродженець саме Верхніх Гаїв. Також хвилиною мовчання вшанували місцевого Віталія Мароканича, героя-захисника, який помер на Луганщині у 2015 році.

На цьому заході студенти історичного факультету ДДПУ імені Івана Франка (декан Микола Галів) підготували доповіді про 5 історичних постатей нашого краю. У них, як майбутніх педагогів, надважлива місія нести ці знання нинішньому молодому поколінню. Вивчати свою історію, ділитися знаннями, а найголовніше - вміти зацікавити непосидючих школярів.

Прикро, що в залі залишалися вільні місця. Хочеться бачити в кожному селі зацікавлений соціально-відповідальний бізнес, меценатів, які додатково сприятимуть розвитку Культури та туризму, від чого напряму залежить і розвиток економіки на місцях.

Варто відзначити, що один із небагатьох, хто завітав вшанувати цю подію був депутат ЛОР Сергій Оленич.

Організували цей захід керівниця народного дому Галина Повханич та бібліотекарка Марія Ханас 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...