• Головна
  • Викинув сміття у забороненому місці отримаєш штраф
14:10, 25 травня 2022 р.

Викинув сміття у забороненому місці отримаєш штраф

Фото ДМР

Фото ДМР

У Дрогобичі продовжують боротьбу із порушниками правил благоустрою. Мова іде про осіб, які викидають ТПВ не в сміттєві баки на контейнерних майданчиках, а вздовж доріг центральних вулиць та біля сміттєвих урн у центрі міста. На цій проблемі увагу відповідальних посадовців закцентував міський голова під час щотижневої наради, інфомує медіацентр.

За словами керівника Департаменту міського господарства Ростислава Пошивака, це питання тримають на контролі інспектори з благоустрою, які штрафують порушників.

Тільки 24 травня у центрі міста інспекторами було накладено штрафні санкції на трьох осіб, які складували тверді побутові відходи у непристосованому для цього місці – залишали їх біля міських урн. Такими порушеннями часто грішать і власники магазинів у центрі міста, аптек або ж закладів харчування. Аналогічна ситуація із мешканцями центральних вулиць Дрогобича – відмовившись від сміттєвих майданчиків у своїх дворах, тепер люди виносять та залишають пакети із побутовими відходами біля дерев, обабіч доріг тощо, – зауважив Ростислав Пошивак.

Днями, два штрафи було виписано і на мешканців вулиці Стрийської, 196. Штраф на осіб, які складують ТПВ в непередбачених для цього місцях може коливатись від 340 до 1370 грн – зазначають у Департаменті міського господарства.

Значно вища сума штрафу за аналогічні порушення передбачена для юридичних осіб – додає Ростислав Пошивак.

Закликаємо мешканців міста дотримуватись правил благоустрою та складувати сміття у спеціально відведених місцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...