• Головна
  • За останні два тижні на Дрогобиччині перевірено виявлено 17 порушників комендантської години, яким вручили повістки
11:30, 2 червня 2022 р.

За останні два тижні на Дрогобиччині перевірено виявлено 17 порушників комендантської години, яким вручили повістки

За останні два тижні на Дрогобиччині перевірено виявлено 17 порушників комендантської години, яким вручили повістки

У Дрогобичі та в межах територіальної громади щоденно несе службу комендантський патруль, який моніторить ситуацію на дотримання мешканцями правил воєнного стану, в тому числі й комендантської години.

Патрулем за останні два тижні на Дрогобиччині перевірено 238 осіб, серед яких виявлено 17 порушників комендантської години, в тому числі 12 людей із внутрішньо переміщених осіб. Окрім того, працівниками поліції встановлено, що серед порушників комендантської години кілька нетверезих осіб – таких виявили 4. Двоє із них водії.

В результаті перевірок у відділок поліції доставлено 17 осіб, які не дотримувалися правил комендантської години у воєнний час та нехтували правилами безпеки. 12 особам вручили повістки. Також було затримало 13 неповнолітніх осіб, які гуляли в недозволений час доби, з ними провели роз’яснювальні бесіди.

Додамо, комендантська година передбачає заборону перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях. Виключення діють лише для осіб зі спеціальними перепустками чи посвідченнями. На Дрогобиччині, як і у Львівській області загалом, час комендантської години встановлений з 23:00 до 6:00 ранку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...