![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:22, 6 червня 2022 р.
У Дрогобичі добовольці присягнули на вірність Україні
![Фото ДМР Фото ДМР](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ДМР
Лави захисників на Дрогобиччині знову поповнилися свідомими та відважними добровольцями. У Дрогобицькій громаді створено два добровольчі формування територіальної оборони. Відповідно до Закону, добровольчі формування територіальних громад підпорядковуються підрозділу територіальної оборони району.
У п’ятницю, 3 червня, у Дрогобичі добровольці знову складали присягу. Цього дня 150 добровольців територіальних громад Дрогобицького району проявили свою громадянську позицію і присягнули на вірність Україні. Серед цих добровольців 14 з Дрогобицької МТГ, інформує медіацентр ДМР.
Нагадаємо, формування добровольчого батальйону відбулося на основі Наказу голови ЛОВА Максима Козицького від 9 березня 2022 року №13/22 «Щодо реалізації заходів, пов’язаних із утворенням добровольчих формувань територіальних громад Львівської області», з дотриманням норм чинного законодавства України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:53, 19 липня
10
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...