![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:49, 14 червня 2022 р.
У Дрогобичі для потреб військових частини А-1108 передали карету швидкої
![У Дрогобичі для потреб військових частини А-1108 передали карету шв... У Дрогобичі для потреб військових частини А-1108 передали карету швидкої](/dist-assets/images/cap.jpg)
Служитиме потребам військових та рятуватиме життя захисників. 14 червня за ініціативи міських посадовців керівництву військової частини А-1108 було передано автівку швидкої. Це санітарний автомобіль марки Mercedes-Benz. Документи та ключі на автівку вручили командиру частини, полковнику Олегу Дідіченку. Машина обладнана всім необхідним і буде служити Збройним Силам, інформує медіацентр ДМР.
Ця автівка два місяці тому прибула в Дрогобич із Німеччини. Автомобіль придбала одна з IT-компаній Львова в Німеччині і подбала про її транспортування до нашої громади. Карета швидкої була призначена для потреб КНП «Дрогобицька міська лікарня №1». Однак, коли стало відомо, що військовим потрібна санітарна машина посадовці вирішили передати її військовій частині.
Додамо, з перших днів військової агресії Дрогобич отримав 11 карет швидких із різних куточків світу, 7 автомобілів скеровано на передову.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
14:37, 19 липня
live comments feed...