• Головна
  • У Дрогобичі в лікарні №1 встановили сучасний цифровий рентген апарат
16:18, 16 червня 2022 р.

У Дрогобичі в лікарні №1 встановили сучасний цифровий рентген апарат

Фото ДМР

Фото ДМР

Дрогобицька міська лікарня, яка є медзакладом другого рівня надання допомоги, якісно оновилася. В терапевтичному корпусі, за сприяння Міністерства охорони здоров’я, вдалося придбати сучасний цифровий рентген апарат. Під медичну новинку осучаснили і кабінет – там провели капітальний ремонт, інформує ДМР.

Як розповів генеральний директор КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» Андрій Коцюба – до сьогодні сучасний рентген апарат в лікарні був один. Він розміщується в відділенні екстреної медичної допомоги (приймальне відділення) і має чимале навантаження, оскільки обстеження на ньому проходять пацієнти, які потрапляють на приймальне відділення та з численних відділів лікарні.

Із встановленням нового сучасного рентген апарату в терапевтичному відділі навантаження на апарат в приймальні знизиться. Буде так званий розподіл потоків пацієнтів. Окрім цього – другий рентген апарат дозволить бути впевненими, що при певних, поломках одного з апаратів лікарня не залишаємось без рентген апарату.

Сучасний цифровий рентген апарат, який встановили дозволить робити діагностику кістково-опорного апарату пацієнтів, кісток черепа, легень, грудної клітки, органів черевної порожнини, нижніх кінцівок тощо.

У Дрогобичі стало вже доброю традицією напередодні професійного свята медичних працівників відкривати нові кабінети та оновлювати медичну техніку в наших закладах охорони здоров’я. Перша міська лікарня, який рік поспіль є зразковим закладом охорони здоров’я в наданні якісних медичних послуг на Дрогобиччині.

Окрім рентген апарату в першій міській лікарні провели ремонт двох палат реанімаційного відділення та встановили там 6 нових ліжкомісць – таким чином ліжковий фонд реанімаційного відділення збільшився до 12 місць. Ремонт провели за кошти виділені із місцевого бюджету у розмірі понад 300 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...