![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
13:13, 24 червня 2022 р.
У Стебнику попрощались із загиблим Героєм України Андрієм Фляком
![Фото ДМР Фото ДМР](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ДМР
Дрогобиччина в жалобі. Сьогодні, 24 червня, наша громада зустріла тіло загиблого захисника України – 45-річного стебничанина Андрія Фляка, який віддав своє життя в боротьбі з російськими окупантами.
Конвой з тілом загиблого воїна зустріли на Перехресті Героїв. Чимало небайдужих мешканців, воїнів, спільно з керівництвом громади та духовенством зібрались аби з почестями зустріти тіло загиблого Героя.
Після зустрічі на Перехресті Героїв, домовину з тілом повезли до рідного міста Стебника, де на Майдані Незалежності відбулася загальноміська прощальна панахида. Щоб провести воїна в останню путь, на площі зібралися чимало людей: староста, депутати, мешканці Стебника, Дрогобича та Трускавця, рідні, друзі, просто небайдужі люди, колектив трускавецького санаторію «Карпати», в якому раніше працював загиблий.
Андрій Фляк відправився захищати Україну в березні. Був стрільцем-зенітником 1-го зенітного ракетного взводу військової частини А0998.
Стебничанин загинув 21 червня внаслідок артилерійського обстрілу біля населеного пункту Новоіванівка на Луганщині.
У загиблого воїна залишились дружина, двоє синів та батьки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
10:37, 24 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...