• Головна
  • У Дрогобичі волонтери «БУР» долучилися до відновлення гуртожитку, в якому мешкатимуть ВПО
13:18, 24 червня 2022 р.

У Дрогобичі волонтери «БУР» долучилися до відновлення гуртожитку, в якому мешкатимуть ВПО

У Дрогобичі волонтери «БУР» долучилися до відновлення гуртожитку, в якому мешкатимуть ВПО

Проект «Будуємо Україну разом» вчергове побував у Дрогобичі. З 8 по 17 червня тривав п’ятий заїзд табору, який налічував 22 волонтери з різних куточків України, серед яких були й внутрішньо переміщені особи, інформує медіацентр ДМР.

Юна молодь плідно працювала над спільною метою — допомагали ремонтувати 4-ий поверх одного з гуртожитків ДДПУ, у якому будуть мешкати внутрішньо-переміщені особи.

Оскільки волонтери у місті Котермака вже не вперше — ремонтні роботи тривали ще з 10 квітня. Загалом за весь період до праці долучились позмінно близько 150 волонтерів.

Як розповіла адміністраторка табору у Дрогобичі Лілія Стрілецька, добровольці провели повний демонтаж поверху: оновили сантехніку, електропостачання, облаштували дві великі кухні, два великих простори для дітей, зробили перепланування кімнат.

Оскільки це приміщення довгий час ніким не використовувалось, довелось повністю все перелаштувати. Кімнати там зовсім не зручні для проживання, тому ми вирішили зробити капітальний демонтаж. Так як ми адаптовуємо поверх для проживання мам з дітьми, ми хотіли зробити всі умови максимально комфортними, — поділилась Лілія Стрілецька.

Спільно з волонтерами приїжджали і майстри, які контролювали хід ремонтних робіт, навчали та координували.

Загалом на поверсі облаштували для життя внутрішньо переміщених осіб 24 кімнати. Зараз майстрами проводяться фінальні роботи та підготовка кімнат до проживання.

Насамперед ми хочемо допомогти облаштувати гідні умови для людей, які втратили свої домівки через російську агресію. Ми націлені на допомогу з постійним чи довготривалим житлом для людей. Адже це своєрідне відчуття стабільності та домашнього затишку, — прокоментувала Лілія Стрілецька.

Нагадаємо, БУР (Будуємо Україну разом) — це програма БО «Українська освітня платформа», яка створює можливості для молоді творити змінив країні через волонтерство. Молоді люди організовуються та допомагають містам України розбудовувати молодіжні простори, ремонтувати житло тощо.

Унікальність табору БУР в тому, що волонтери збираються із різних куточків України та світу, відтак працюють спільно з місцевими волонтерами до обіду, а ввечері мають культурно-освітню програму, спрямовану на саморозвиток.

Свого часу БУР у Дрогобичі допоміг відновити Молодіжний простір та був залучений до створення муралу на вулиці Шкільній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...