• Головна
  • Медицину Дрогобича проінспектував заступник міністра охорони здоров’я Олексій Яременко
12:03, 19 липня

Медицину Дрогобича проінспектував заступник міністра охорони здоров’я Олексій Яременко

Медицину Дрогобича проінспектував заступник міністра охорони здоров’я Олексій Яременко

Галузь охорони здоров’я – одна із стратегічних, яку у Дрогобицькій громаді активно розвивають впродовж останніх кількох років. Системна реорганізація та оптимізація мережі закладів охорони здоров’я сьогодні має успіх: сучасні приміщення оснащені новітнім обладнанням, покращені послуги для пацієнта.

У п’ятницю, 15 липня, до Дрогобицької громади завітав заступник міністра охорони здоров’я Олексій Яременко. Посадовці оглянули приміщення та проінспектували роботу КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», КНП «Дрогобицька дитяча мiська лiкарня» і КНП «Стебницька мiська лiкарня», поспілкувалися з керівництвом та персоналом медзакладів.

Медицину Дрогобича проінспектував заступник міністра охорони здоров’я Олексій Яременко, фото-1

Володимир Чуба розповів Олексієві Яременку про співпрацю з департаментом охорони здоров’я ЛОДА, процеси залучення коштів на ремонти та закупівлю обладнання, роботу з НСЗУ.

До слова, у 2021 році Дрогобицька громада здобула перемогу у Конкурсі кращих практик місцевого самоврядування. Подана практика «Розвиток медицини – базис сталого розвитку нашої громади» здобула перемогу у тематиці «Реалізація проектів стратегічного розвитку».

Медицину Дрогобича проінспектував заступник міністра охорони здоров’я Олексій Яременко, фото-2

У підсумку заступник міністра Олексій Яременко позитивно оцінив роботу медзакладів громади. За його словами, проактивні лікарні повинні отримувати належне фінансування з боку держави, а медичний персонал – гідну заробітну плату.

Реформа охорони здоров’я у Дрогобицькій громаді є віддзеркаленням реформування в Україні. Ви на правильному шляху і ваш досвід є прикладом змін для всієї країни, – резюмував Олексій Яременко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...