• Головна
  • П’ять навчальних закладів Дрогобицької ТГ отримали мультимедійне обладнання для класів від SmartAid
16:52, 3 серпня 2022 р.

П’ять навчальних закладів Дрогобицької ТГ отримали мультимедійне обладнання для класів від SmartAid

П’ять навчальних закладів Дрогобицької ТГ отримали мультимедійне обладнання для класів від SmartAid

Освіта, яка не лишень навчає, але й зацікавлює учнів та дає ширші можливості освоювати нові горизонти. Школи Дрогобича та територіальної громади щорічно стараються оновити свої технічні бази. Сприяє цьому як місто, так і численні грантові проекти, а також міжнародні організації та донори. Так цими днями представники американської компанії SmartAid, яка активно підтримує Україну в боротьбі з окупантом, завітали в місто Котермака і передали в Дрогобич обладнання для шести мультимедійних класів. Зокрема – ноутбуки, проектори та колонки. Мультимедійне обладнання вручили керівникам навчальних установ. Технічні новинки отримали – Ліцей №16, Ліцей №3, Гімназія №6, Бистрицька школа та Верхньо Гаївська гімназія.

Цифрове оснащення навчального процесу у гімназіях та ліцеях Дрогобича і громади дозволить педагогам більш якісніше навчати учнів, демонструвати цікаві проекти, загалом внесе новації та оживить методологію подачі матеріалів для школярів.

Зазначимо, За 6 місяців війни SmartAid передали безліч необхідного обладнання в Україну загалом та Дрогобич зокрема. Мова іде про навігатори, led ліхтарі, телефони компанії Caterpillar, переносні акумулятори для живлення побутових пристроїв, Wi-fi системи, ліки та смарт класи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...