• Головна
  • Дрогобицький пологовий будинок отримав автономний генератор
17:02, 3 серпня 2022 р.

Дрогобицький пологовий будинок отримав автономний генератор

Аварії на електромережах, тимчасові відключення живлення відтепер не становитимуть загрози для роботи медиків пологового будинку Дрогобича. Цими днями медична установа отримала автономний генератор потужність 110 Вт, який найближчим часом встановлять.

Як повідомив керівник КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», до якого належить корпус акушерства і гінекології (колись – пологовий будинок) Андрій Коцюба – генератор вдалося отримати завдяки Офісу управління ООН в обслуговуванні проектів в Україні «Забезпечення енергостабільності лікарень України».

Потрібний для корпусу акушерства та гінекології генератор ми безпосередньо отримали завдяки розподілу від Департаменту охорони здоров’я ЛОВА. Пристрій нам вкрай потрібен, оскільки корпус акушерства до сьогодні не мав такого потужного генератора, який б забезпечив живленням увесь пологовий будинок. Наявність генератора дозволить медикам продовжувати свою роботу під час аварій із світлом. Самі розумієте випадки бувають дуже різні – термінові операційні втручання під час пологів – тепер такі маніпуляції лікарі можуть проводити спокійно та не хвилюватись за перебої із світлом, які б перешкоджали завершенню маніпуляцій, – коментує Андрій Коцюба.

Вартість генератора становить 373 тис грн. Його завдання надважливе – забезпечити електрикою всю пологову установу і тим самим рятувати життя пацієнтів у критичні моменти із перепадами напруг та відсутністю електрики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...