• Головна
  • Вакансії для українських спеціалістів та топменеджерів у Польщі
Новини компаній
15:31, 4 серпня 2022 р.

Вакансії для українських спеціалістів та топменеджерів у Польщі

Новини компаній
Вакансії для українських спеціалістів та топменеджерів у Польщі , фото-1

З початком повномасштабної агресії Російської Федерації на території України більш ніж 5 мільйонів громадян виїхало за кордон. За офіційними даними, лише у Польщі проживає 2 мільйони 175 тисяч українців.

Значна частка переміщених осіб вирішує залишитися, намагається працевлаштуватися. І якщо з робітничими спеціальностями в українців у Польщі не виникає проблем, працевлаштування максимально спрощене, з амбітними менеджерськими посадами ситуація дещо відрізняється.

Географія працевлаштувань українців у Польщі

Високооплачувані престижні професії для українців можна знайти переважно у польських мегаполісах. Пальму першості утримує Варшава. Популярними залишаються Гданськ, Вроцлав, Лодзь, Краків та Катовіце.

На які ТОПпосади претендують українці в Польщі?

З активним розвитком ІТ-індустрії Польща готова наймати програмістів та веброзробників. Так, як українські ІТ-спеціалісти мають відмінну репутацію за кордоном, польські наймачі радо приймають їх у свої команди.

Не менший попит мають графічні дизайнери, маркетологи, HR, продуктові менеджери та проєктні менеджери, здатні взяти на себе управління командою.

Час від часу працедавці пропонують ІТ-спеціалістам віддалений тип зайнятості. Таким чином ви можете знаходитися в Україні, підлаштовуючи свій робочий графік до польських колег.

Початкова зарплата в ІТ-сфері коливається 6000-10000 злотих у залежності від професійних компетенцій. І це не межа можливого заробітку.

Польські працедавці готові пропонувати посади українцям — медикам вищої категорії. Популярними залишаються вакансії лікарів-анестезіологів, хірургів, стоматологів та гінекологів. Їхній прибуток за місяць може коливатися у межах 6000-7500 злотих.

Актуальними залишаються вакансії для секретарів, ТОПменеджерів в офіси, юристів. Рідше — інженерів, науковців.Початкова ставка для них також знаходиться у межах 6000-7500 злотих.

Про що потрібно дізнатися перед влаштуванням на роботу у Польщі

  • Слід пам'ятати, що для менеджерських посад робочий день може бути нерегламентований певними часовими рамками. Часто польські компанії починають працювати о 7-8 годині ранку за місцевим часом і закінчують о 15-16. Вихідні дні можуть корелюватися.
  • Якщо для медичних вакансій та діловодства обов'язкове знання польської мови, для ІТ-сфери пріоритетом буде впевнений рівень володіння англійською.
  • Для топвакансій працедавці звертають особливу увагу на зарплатні очікування пошукача. Радимо зазначити їх у резюме.
  • Рекомендуємо перед співбесідою на посаду ознайомитися з польським ринком праці в робочому сегменті, на який ви претендуєте. Grupa Progres надасть вам кваліфіковану консультацію під час пошуку роботи у Польщі.
  • Обговоріть з працедавцем вашу зарплату-нетто (“чистий” заробіток після сплати всіх необхідних податків).
  • Не бійтесь говорити про свої кар’єрні амбіції. Польські працедавці цінують висококваліфікованих працівників з високою продуктивністю і радо допомагають їм професійно зростати.

Шукаєте легальну роботу у Польщі?

Grupa Progres допоможе вам з пошуком безплатних вакансій. Ми ознайомимо вас з потенційними умовами праці та проконсультуємо з питань працевлаштування.

Будь ласка, відправте своє резюме на ел. скриньку [email protected]

Також ми підготували анкету для людей, які на даний час знаходяться у Польщі. У ній можна залишити свої контактні дані, а також ваше поточне місце проживання у Польщі.

Надсилайте резюме або ж заповнюйте анкету: https://www.interankiety.pl/f/WwNVgxgw

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Grupa Progres #робота у Польщі
Оголошення
live comments feed...