• Головна
  • Дрогобич отримав чергову гуманітарну допомогу від Міжнародної організації World Central Kitchen
13:36, 5 серпня 2022 р.

Дрогобич отримав чергову гуманітарну допомогу від Міжнародної організації World Central Kitchen

Дрогобич отримав чергову гуманітарну допомогу від Міжнародної організації World Central Kitchen

Воєнні дії росії проти України призвели до того, що тисячі українців були змушені покинути рідні домівки через обстріли та гуманітарну кризу в рідних міста. Як наслідок – понад 20 тисяч осіб з початком війни знайшли свій прихисток у Дрогобичі. Станом на сьогодні – частина з них повернулась у рідні міста, частина продовжує мешкати у Дрогобичі. Завдання міста – акумулювати потрібну допомогу та скеровувати її на підтримку переміщених осіб.

Так, цими днями Управління соціального захисту населення ДМР отримало чергову гуманітарну допомогу для ВПО, що мешкають в місті Котермака. А саме – 700 продуктових наборів. Їх скерувала в Дрогобич Міжнародної організації World Central Kitchen, яка активно підтримує українців в боротьбі з агресором і надсилає в українські міста допомогу у вигляді продуктів та інших побутових речей.

Дрогобич отримав чергову гуманітарну допомогу від Міжнародної організації World Central Kitchen, фото-1

Буквально кілька тижнів наш регіон вже отримав від організації World Central Kitchen гуманітарну допомогу – її прибуло близько 14 т. Цими днями благодійники скерували в Дрогобич черговий гуманітарний вантаж – майже 8 т. допомоги. Усе розвантажено та готове для видачі.

Серед отриманого – фрукти та продукти. Безпосередньо консерви, крупи, горошок, олія, молоко та порошки. Продуктових наборів є 700 штук. Набори роздаватимуть сім’ям ВПО, які мешкають у нашій громаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...