• Головна
  • Освітні установи Дрогобича на 100% готові до 1 вересня
13:45, 8 серпня 2022 р.

Освітні установи Дрогобича на 100% готові до 1 вересня

Освітні установи Дрогобича на 100% готові до 1 вересня

Таку інформацію озвучив 8 серпня на щотижневій оперативній нараді керівник відділу освіти Віталій Вовків. За твердженнями головного освітянина міста – завершено огляд усіх навчальних закладів Дрогобича, Стебника та територіальної громади. Кожен із освітніх установ оглянула спеціальна комісія у складі якої були представники ДСНС. Усі вони підписали акти готовності навчальних установ до старту нового навчального року. Таким чином 100% освітніх закладів готові до офлайн навчання із початком вересня.

Головне питання, яке стоїть перед владою та освітянами – відселення з навчальних установ ВПО, які через російську агресію були змушені покинути рідні міста та домівки і мешкають у Дрогобичі.

 Сьогодні понад 360 осіб продовжують проживати в гімназіях і ліцеях Дрогобича та територіальної громади. Тому вжито заходів щодо переселення ВПО із шкіл міста до початку 1 вересня. Мова іде про ремонт низки гуртожитків у Дрогобичі і Стебнику куди буде переселено переміщених осіб. Паралельно, триває завершення спорудження модульно-каркасного будинку для ВПО у Дрогобичі, роботи на стадії завершення.

Окрім цього, заплановано переселити частину ВПО у дві будівлі навчальних установ Дрогобича і Стебника. Мова іде про ті заклади освіти, які мали 2 корпуси, один із яких не використовувався – повідомив керівник відділу освіти Віталій Вовків.

Також у низці навчальних установ громади тривають ремонті роботи – таким чином школи готують до старту нового навчального року. Триває й підготовка до початку опалювального сезону. За попередньою інформацією Віталія Вовківа – навчальні установи територіальної громади (сіл) уже забезпечені дровами на опалювальний сезон.

Додамо, Міністерство освіти і науки України цьогоріч ставить вимогу про очний початок навчального року, за умови наявності укриттів.

Якщо при школі укриття немає, комісія розглядає питання використання споруд подвійного призначення, зокрема, підвалів суміжних будівель або ж спорудження фортифікаційних укриттів.

Укриття мають відповідати мінімальним вимогам щодо безпеки учасників освітнього процесу та мають бути відповідно облаштовані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...