• Головна
  • Від початку повномасштабного вторгнення у Дрогобич релокувало більше десятка підприємств
15:58, 12 серпня 2022 р.

Від початку повномасштабного вторгнення у Дрогобич релокувало більше десятка підприємств

Від початку повномасштабного вторгнення у Дрогобич релокувало більше десятка підприємств

Війна вносить свої корективи в економіку та бізнес України. Через російську агресію та повномасштабне вторгнення низка підприємств та підприємців були змушені релокувати у більш безпечні міста, зокрема на західні терени. Львівщина практично є лідером із кількості релокованих підприємств із зони активних обстрілів.

Чимало підприємств перемістились і у Дрогобич. За 6 місяців війни у місто Котермака переїхали понад 10 підприємств із різних куточків України: Харкова, Дніпропетровщини, Сумщини, Києва, Нової Каховки тощо. Найбільше компаній, які перевезли свою діяльність у Дрогобич із Харкова – таких наразі чотири.

Компанії та фірми, які перевезли свою діяльність у Дрогобич, здебільшого працюють у таких галузях – машинобудування, харчової промисловості, виробництва машин і устаткування, оптика та інші. Займані площі виробничих приміщень від 50 до 4000м.

Управління інвестицій та економічного розвитку ДМР із перших днів війни надає релокованим підприємствам та підприємцям повний супровід – підшукує затребувані виробничі площі, налагоджує процес комунікації між бізнесом та орендарями, надає характеристику приміщень тощо.

Окрім виробництв у Дрогобич релокують і освітні установи та приватні школи, зокрема ті, які зосереджені на навчанні IT-фахівців.

Що важливо – підприємства, які переїжджають на Львівщину мають можливість отримати підтримку від ЛОВА за програмою підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану. Підтримка здійснюється у кількох напрямках – на закупівлю обладнання, за прийнятих працівників та за перереєстрацію підприємства у Львівську область.

Додамо, загалом у Дрогобичі мають намір створити сучасний індустріальний парк «Еко-смарт «Галіт»», який об’єднає під одним дахом майже 300 компаній та дозволить створити понад 1400 робочих місць. Індустріальний парк в Дрогобичі буде споруджено за принципом об’єднання еко-системи, смарт-системи та промисловості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...