• Головна
  • Навчальні заклади Дрогобицької громади облаштовують швидкісними Wi-Fi роутерами
18:34, 15 серпня 2022 р.

Навчальні заклади Дрогобицької громади облаштовують швидкісними Wi-Fi роутерами

Навчальні заклади Дрогобицької громади облаштовують швидкісними Wi-Fi роутерами

У освітніх закладах Дрогобицької громади тривають приготування до нового навчального року. Окрім поточних ремонтних робіт, покращення простору та якості навчального процесу школярів, облаштування приміщень, які мають служити укриттями в разі повітряної тривоги, – гімназії та ліцеї Дрогобицької громади цьогоріч будуть забезпечені доступом до швидкого безпровідного інтернету, інформує медіа-центр ДМР.

Реалізація цифрового проекту стала можливою завдяки співпраці Дрогобича з американською компанією Smart AID та громадською організацією «Затишне місто».

У межах проекту компанія-донор надала Дрогобичу швидкісні Wi-Fi роутери та комплектуючі матеріали – комутатори, мережеві кабелі, блоки живлення, конектори та інші матеріали, необхідні для того, щоб обладнати в школах точки бездротового доступу до мережі інтернет, які охоплюватимуть всю територію школи.

Для повного охоплення інтернетом однієї школи треба від шести до восьми таких роутерів, залежно від розміру навчального закладу.

Станом на сьогоднішній день, роботи вже виконані у ліцеях №16 та №7 та в гімназіях №6 та №17.

На черзі ще шість навчальних закладів Дрогобича та Стебника, які в межах проекту будуть обладнані швидкісними Wi-Fi роутерами та, відповідно, безпровідним доступом до інтернету по всій території навчального закладу.

Нагадаємо, що за 5 місяців війни американська компанія Smart AID передала Дрогобицькій громаді чимало необхідної допомоги, яку було скеровано як для підтримки ЗСУ, так і для ВПО, які проживають на базі нашої громади та підтримки самої громади. Поміж отриманим обладнанням, – навігатори, led-ліхтарі, телефони компанії Caterpillar з тепловізійними функціями, переносні акумулятори для живлення побутових пристроїв, ліки та ноутбуки, стереосистеми, проектори для смарт-класів.

Налагодити співпрацю з організацією та реалізовувати гуманітарні проекти допомагає ГО «Затишне місто» та волонтер Ярема Івахів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...