• Головна
  • Туристично інформаційний центр міста з початку війни проводить благочинні екскурсії в підтримку ЗСУ
13:15, 30 серпня 2022 р.

Туристично інформаційний центр міста з початку війни проводить благочинні екскурсії в підтримку ЗСУ

Туристично інформаційний центр міста з початку війни проводить благочинні екскурсії в підтримку ЗСУ

Десяток благочинних екскурсій, підняття на вежу ратуші та історичні квести – Туристично інформаційний центр Дрогобича з перших днів війни вирішив акумулювати кошти від проведених заходів та скеровувати їх на підтримку ЗСУ. За словами Ірини Марків, керівниці ТІЦу, працівників їхньої установи до щему в серці вразив ракетний обстріл Музею Сковороди, що на Харківщині. Було прийнято рішення провести благочинну екскурсію в Дрогобичі, гідом якої виступив міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Усі зібрані кошти від екскурсії скерували на підтримку військових.

Відтак в Дворику ратуші було організовано благочинний концерт дрогобицьких семінаристів. На потреби ТРО міста після заходу скерували понад 5 тис. грн. Окрім цього Туристично інформаційний центр міста провів низку благодійних екскурсій містом та його визначними місцями.

З нагоди 31-річниці Дня Незалежності України – ТІЦ Дрогобича організував квест та чергову благодійної екскурсії «Франко і про Франка», яку провів екскурсовод Олег Стецюк. Для потреб наших захисників вдалося зібрати 3500 грн. Кошти передано на потреби 67 Окремого Батальйону Територіальної Оборони Дрогобиччини.

Команда Туристично інформаційного центру міста розуміє те, що в час повномасштабної війни маємо підтримувати наших воїнів та допомагати їм. Сфера туризму Дрогобича робить свій внесок у допомогу армії – численними благодійними заходами та екскурсіями ми підтримуємо наших воїнів та дякуємо їм за можливість працювати під мирним небом у нашому місті. Спільно наближаємо перемогу, – підкреслює Ірина Марків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...