• Головна
  • Причини несправності пральної машини
Новини компаній
17:28, 31 серпня 2022 р.

Причини несправності пральної машини

Новини компаній

Пральна машина — це складний пристрій, у якому багато різних вузлів повинні працювати разом, щоб підтримувати його працездатність. Пральна машина складається з електричних, електронних, механічних, статичних і гідравлічних елементів. Постійне надходження вологи, високий дисбаланс і зміна температури дуже негативно впливають на всю конструкцію пральної машини. Тому вихід з ладу того чи іншого компонента є лише питанням часу. При правильному використанні якісні пральні машини без проблем прослужить пять-десять років. Але навіть старі пральні машини не повинні бути безповоротно знищені, якщо вони виявляють несправності. Маючи систему та терпіння, навіть непрофесіонал може звузити коло багатьох несправностей у пральній машині.

Якщо зливний шланг штовхнути занадто далеко в сифон, вода буде витікати безперервно; потім пральна машина постійно набирає воду, щоб компенсувати її брак. Таким чином вода нагрівається недостатньо. При правильному встановленні дренажний шланг повинен знаходитися на висоті понад 65 см від підлоги та на 10 см у дренажну трубу. Повітря має мати можливість обтікати зливний шланг.

Причини несправності пральної машини, фото-1

Нагрівальний елемент несправний

Нагрівальний елемент нагріває воду. Якщо він несправний, пральна машина більше не грітиме. Іноді він припиняється під час циклу прання. Потім блимає індикатор і відображається код помилки. Перевірити цілісність нагрівального елемента можна за допомогою омметра. Якщо немає цілісності, нагрівальний елемент необхідно замінити. Якщо програма зупиняється і здається, що причиною є нагрівальний елемент, слід запустити програму холодного прання. Якщо програма працює нормально, можливо, нагрівальний елемент несправний. У цьому випадку його необхідно перевірити мультиметром і при необхідності замінити.

Термостат несправний

Термостат повідомляє програмному перемикачу, що задана температура досягнута. Якщо внутрішній контакт термостата несправний, пральна машина не буде нагрівати і зупиняється під час виконання програми або не запуститься. Якщо програма не запускається, ви можете провести перевірку, запустивши програму холодного прання. Якщо ця програма завершена, і ви попередньо переконалися, що нагрівальний елемент справний, то термостат, безумовно, несправний. Тому його необхідно перевірити, а потім замінити, якщо необхідно.

Причини несправності пральної машини, фото-2

Кабелі зношені

Електричні дроти, що з’єднують усі функціональні елементи пральної машини, мають на кожному кінці роз’єм, який може бути несправним. Провід може бути іржавим, ослабленим або обгорілим через коротке замикання. Якщо пошкоджений кабель підключено до частини, яка відповідає за нагрів приладу (нагрівальний елемент, датчик температури тощо), пральна машина більше не може нагріватися. Уважно перевірте кабелі та роз’єми та замініть їх, якщо вони зношені. Ви можете отримати доступ до деталей, знявши панелі пральної машини.

Реле тиску пошкоджено

Реле тиску повідомляє модулю рівень води. Зазвичай він відіграє важливу роль у нагріванні води. Якщо він зламаний, вода в пральній машині не нагрівається. Старі механічні реле тиску можна перевірити мультиметром. На жаль, нові цифрові перемикачі неможливо перевірити простим мультиметром.

Плата керування несправна

Плата керує всіма функціями вашої пральної машини. Якщо він несправний, пристрій більше не може нагріватися. Якщо всі деталі були перевірені, вам, ймовірно, доведеться замінити модуль керування.

Сервіс у Полтаві  допоможе вам з ремонтом агрегату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...