• Головна
  • На вулиці Винниченка планують висадити алею гостролистих кленів
14:18, 1 вересня 2022 р.

На вулиці Винниченка планують висадити алею гостролистих кленів

На вулиці Винниченка планують висадити алею гостролистих кленів

Дільниця зеленого господарства планує провести озеленення вулиці Винниченка, що сполучає між собою вулиці Грушевського та Стрийську. Тут хочуть висадити два десятки саджанців гостролистого клена.

Як стверджують у Дільниці зеленого господарства КП «Служба муніципального управління» – висадку кленів хочуть провести за сприяння та спонсорської допомоги АТ «Львівгаз», яке проявило відповідну еко-ініціативу та хоче передати місту двадцять кленових саджанців.

Висадку дерев планують провести в жовтні.

«Раніше ми вже реалізовували схожу акцію та висадили, за підтримки Банку Львів десять сакур у сквері Стефаника. Запрошуємо інші організації, підприємства чи установи приєднуватись до таких ініціатив та озеленювати місто разом» – наголошує начальниця Дільниці зеленого господарства КП «СМУ» Наталя Пилипів.

У Дільниці радо вітають ініціативи озеленення міста, які проявляють мешканці громади. Так, за сприяння підприємства, можна висадити іменне дерево з нагоди дня народження чи іншої важливої нагоди, або просто передати саджанці чи долучитись до їх висадки, аби нові дерева наповнювали місто красою та чистим повітрям.

Окрім озеленення міста, Служба муніципального управління проводить планові поточні роботи. Зокрема була проведена розчистка вулиць, які входять до туристичних маршрутів.

Також проводиться систематична робота з обрізки кущів та чагарників. Особливо ця проблема актуальна для приватного сектору, адже кущі часто розростаються за межі присадибних ділянок, займають тротуари, часом нерозчищені чагарники забивають каналізацію.

«Просимо власників приватних садиб проводити вчасну обрізку кущів та розчистку прилеглої території. Це можна робити самотужки, або замовити такі послуги у нас» – наголошує Наталя Пилипів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...