• Головна
  • Як покращити рівень сигналу телефону?
Новини компаній
12:00, 16 вересня 2022 р.

Як покращити рівень сигналу телефону?

Новини компаній

Телефон давно став невід'ємною частиною нашого життя. Тим не менш, є місця або ситуації, коли ви раптово опиняєтеся поза зоною досяжності. А вам саме у цей час потрібно зробити дзвінок. Що робити? В ICOOLA.UA є кілька порад, як збільшити радіус дії сигналу вашого мобільного телефону.

Як покращити рівень сигналу телефону?, фото-1

Що робити, якщо у вас слабкий телефонний сигнал: 10 порад

1. Оновити програмне забезпечення гаджета. Це може здатися тривіальним, але регулярні оновлення допоможуть максимально використовувати можливості вашого смартфона.

2. Закрийте програми, які ви не використовуєте. Продуктивність вашого телефону залежить від кількості відкритих програм. Навіть дальність прийому сигналу буде кращою, якщо закрити все зайве.

3. Перемкніть налаштування мережі. Ми всі хочемо працювати в мережі 4G LTE або навіть 5G, але в деяких місцях мережа 3G може бути найкращим вибором, і рівень сигналу буде вищим.

4. Скиньте налаштування мережі. Якщо переключення між мережами не допомогло, спробуйте скинути налаштування. Найпростіша версія скидання — увімкнення та вимкнення режиму польоту.

5. Рухайтесь. Звичайно, це звучить трохи дивно, але в деяких будинках може бути слабкий сигнал. Тоді краще підійти до вікна, піднятись на верхні поверхи чи вийти надвір. На відкритій місцевості намагайтеся вибратися з долини або густого лісу.

6. Сигнальні блоки довкола. Деякі речі довкола вас можуть блокувати сигнал. В офісі можуть бути великі металеві шафи, холодильники, а також інтер'єрні декоративні фонтани. Зовні є дерева, чагарники та рясна зелень. Вийдіть на максимально відкрите місце.

7. Можливе пошкодження мобільного телефону. Якщо ваш телефон без видимих причин не приймає сигнал мережі, то гаджет, ймовірно, пошкоджений. Рекомендуємо відвідати сервіс.

8. Здійснюйте дзвінки через Інтернет за допомогою Wi-Fi. Бездротова мережа знаходиться у межах досяжності? Тоді жодних проблем. Підключіться до неї та дзвоніть через Інтернет.

9. Використайте інший смартфон як мобільну точку доступу, підключіться до інтернет-мережі та дзвоніть через інтернет.

10. Підсилювач мобільного сигналу – репітер. Мобільні підсилювачі також доступні на ринку. Вони допомагають усередині будівель, які блокують сигнал зовні.

Сподіваємось, ці поради допоможуть вам здійснити терміновий дзвінок навіть за відсутності мобільної мережі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...