• Головна
  • Дрогобицька громада отримала дві фури з гуманітарною допомогою для ВПО
10:31, 29 вересня 2022 р.

Дрогобицька громада отримала дві фури з гуманітарною допомогою для ВПО

Дрогобицька громада отримала дві фури з гуманітарною допомогою для ВПО

Дрогобицька громада отримала чергову гуманітарну підтримку з-за кордону. 27 тонн продуктів харчування та засобів гігієни передала Дрогобичу Спілка Робітничих Самаритян Німеччини (ASB), яка займається реалізацією заходів гуманітарного реагування в Україні з 2014 року.

Спілка робітничих самаритян Німеччини є аполітичною та позаконфесійною благодійною і допомоговою організацією, гаслом якою є вислів «Ми допомагаємо тут і тепер».

Влітку представники організації декілька разів відвідували нашу громаду та моніторили ситуацію з прийомом ВПО та основні потреби вимушених переселенців.

Вчора, 27 вересня, до Дрогобича доставили дві фури з продуктами харчування та засобами гігієни. Незважаючи на дощову погоду, допомогу швидко розвантажили – силами структурних підрозділів виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, закладів освіти, внутрішньо переміщених осіб, членів добровольчого формування територіальної громади №1 та колективу управління соціального захисту.

«Ми вперше отримали допомогу від цієї німецької організації. В рамках першого етапу співпраці, організація передала гуманітарні пакунки для видачі конкретній категорії осіб з числа ВПО – старшим шістдесяти років. В ході подальшої співпраці та надання наступних траншів з допомогою, категорії осіб будуть змінюватись» – зазначає начальник управління соціального захисту населення Іван Терлецький.

Вже сьогодні спеціалісти управління соціального захисту населення розпочали видачу пакунків вимушеним переселенцям, які проживають на базі Дрогобицької громади.

Відповідно до вимог організації – гуманітарні пакунки з продуктами харчування та побутовою хімією можуть отримати виключно особи з числа ВПО, які складаються з осіб, старших шістдесяти років.

Дрогобицька громада отримала дві фури з гуманітарною допомогою для ВПО, фото-1

Видача гуманітарної допомоги проводиться щоденно в управлінні соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 та в п’ятницю з 8:00 до 16:00.

Нагадаємо, станом на сьогоднішній день, у Дрогобицькій громаді проживає 11 659 осіб, які мають діючі довідки ВПО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...