• Головна
  • У Дрогобичі оновлюють фасади на Площі Ринок
14:38, 3 листопада 2022 р.

У Дрогобичі оновлюють фасади на Площі Ринок

У Дрогобичі оновлюють фасади на Площі Ринок

На центральній Площі Ринок цьогоріч продовжили поточний ремонт фасадів. Роботами охоплено західну частину будівель, зокрема, будинки №26, 27 та 31. По останньому, наразі, тривають тендерні процедури.

Фасади будівель №26 та 27 реконструює ТзОВ «Грін-Пласт». Як повідомив керівник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак – роботи стартували 24 жовтня. Вони триватимуть у кілька етапів. В підсумку – фасади будівель, які сьогодні у риштуванні, буде відремонтовано та пофарбовано в пастельні кольори.

Окрім оновлення фасадів на центральній площі Дрогобича, за твердженнями Ростислава Пошивака, цьогоріч буде здійснено і реконструкцію фасаду будівлі на вулиці Ковальській, 9.

Відповідно до затвердженого плану відділу архітектури та містобудування, фасади будинків на площі Ринок, які нині ремонтують, пофарбують у теплі пастельні кольори.

Додамо, минулого року за ініціативи влади міста вдалось оновити частину фасадів на Площі Ринок, а відтак і пофарбувати дахи на них. Ідея оновити зовнішній вигляд будинків виникла після капітальної реконструкції площі Ринок та замощення її бруківкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...