• Головна
  • Перелік та розташування вуличних криниць. якими можна користуватись у разі перебоїв із водопостачанням
14:44, 3 листопада 2022 р.

Перелік та розташування вуличних криниць. якими можна користуватись у разі перебоїв із водопостачанням

Перелік та розташування вуличних криниць. якими можна користуватись у разі перебоїв із водопостачанням

У зв’язку з віяфловими відключеннями електроенергії та у випадку пошкодження або руйнування об’єктів критичної інфраструктури може статися так, що доступ до питної води буде тимчасово обмежений, або ж відсутній.

На щастя наразі у Дрогобицькій територіальній громаді немає проблем ні з електроенергією, ні з подачею води. Однак у разі виникнення перебоїв з водопостачанням можна скористатися вуличними криницями, яких в Дрогобичі та Стебнику є 430 (у Дрогобичі 393, в Стебнику 37)

Розміщення та кількість криниць, — дивіться в переліку дислокація криниць.

Для того, щоб колодязь не став резервуаром всіляких бактерій і мікроорганізмів, періодично повинні проводитися дезінфекція колодязя і його чищення, лабораторний контроль якості питної води.

Саме тому звертаємось до всіх свідомих жителів нашої громади (мешканців міст Дрогобича, Стебнника та всіх старостинських округів) з проханням, якщо на Вашій вулиці, подвір’ї чи на прибудинковій території викопана криниця, якою довгий час ніхто не користувався, привести її до ладу та продезинфікувати. Закликаємо всіх згуртуватися та спільно забезпечити себе резервним джерелом водопостачання!

Також нагадуємо, що джерела в Нагуєвичах, Модричах, Меденичах, Криниці, Стебнику (поблизу церкви Різва Пресвятої Богородиці) можуть стати хорошою альтернативою централізованому водопостачанню.

Інформація Відділу економіки Дрогобицької міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...