![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
16:33, 9 листопада 2022 р.
У Дрогобичі оголосили збір літератури для дітей та молоді східних та центральних областей України
![У Дрогобичі оголосили збір літератури для дітей та молоді східних т... У Дрогобичі оголосили збір літератури для дітей та молоді східних та центральних областей України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дев’ятий місяць триває російсько-українська війна. Окупант не тільки руйнує наші міста та знищує енергетичну систему країни, але й прицільно викорінює культуру, національний дух та забороняє мову на окупованих територіях. В українських містах, якими пройшов російський чобіт та які вдалося звільнити – загарбники масово нищили або ж спалювали бібліотечні фонди з україномовними книгами. Відтак, змінювали вивіски назв вулиць та міст на російський лад.
Підтримати населення деокупованих міст україномовними книгами закликають у Дрогобицькій міській раді.
Книги збирають у Дрогобицькій міській раді кабінет 210 – відділ сім’ї та молоді. Видання можуть бути і вживані, однак охайні, підклеєні та не розмальовані. Окрім україномовної літератури – можна приносити і канцтовари та розфарбовки для малечі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:37, 18 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...