• Головна
  • У Дрогобичі діячів культури відзначили грамотами та подякували за мистецький фронт в підтримку ЗСУ
14:03, 10 листопада 2022 р.

У Дрогобичі діячів культури відзначили грамотами та подякували за мистецький фронт в підтримку ЗСУ

У Дрогобичі діячів культури відзначили грамотами та подякували за мистецький фронт в підтримку ЗСУ

Днями професійне свято відзначили працівники культури та майстри народного мистецтва. Усі, хто своїм нестандартним мисленням та талантами несе у цей світ творчість, креатив та допомагає розвивати нашу культуру.

З нагоди свята діячів культури – а це працівники музеїв міста, бібліотек, народних домів та численних мистецьких шкіл вітали у Народному домі імені Івана Франка та відзначили грамотами.

Захід розпочали із хвилини мовчання за загиблими захисниками та оплесками подякували усім працівникам культурної сфери, які сьогодні захищають кордони нашої країни із зброєю в руках.

Як підкреслили у вступному слові ведучі дійства Уляна Воят та Іван Сех – у непростий для країни час, працівники культури не просто виконують свою місію, але й численними благочинними заходами допомагають волонтерам збирати кошти на потреби української армії.

Коли слово взяв міський голова Дрогобича Тарас Кучма то найперше подякував усім культурним діячам міста та територіальної громади за те, що гідно тримають культурний фронт у нашому регіоні.

Що робить ворог сьогодні коли захоплює наші міста – він не нищить заводи, а в першу чергу нищить бібліотеки, школи, музеї, театри. Одним словом нищить культуру та хоче викорінити нашу мову. Тож маємо бути мудрими та чітко усвідомлювати в культурі та мові – наш генетичний фонд нації. Українська нація є, була та буде, бо вона незламна, а українська культура – незнищенна. Тому дякую усім творчим, креативним та відданим людям, які щодня зміцнюють цю істину, – звернувся до присутніх Тарас Кучма.

Спільно із керівницею відділу культури та мистецтв Лесею Татарською очільник міста вручив грамоти кращим працівникам культури від імені Міністерства культури та інформаційної політики, а опісля – від імені Дрогобицької міської ради.

Відтак в.о. керівника Управління культури та розвитку туризму Стас Лецик відзначив подячними грамотами представників бізнесу та меценатів, які допомагають організовувати на належному рівні у місті численні культурні та мистецькі події.

Культура як повітря. Коли вона є – ми нею користаємо і не звертаємо уваги. Однак, коли її стає менше, то ми зразу це помічаємо. Це важка праця, часто праця без вихідних та з недоспаними ночами. Тому дякую усім, хто сьогодні гідно стоїть на сторожі культурної оборони країни, – підкреслив Стас Лецик.

Доповненням до слів вітань стали музичні номери Романа Стахніва та Мар’яна Харіва, а також Духовного оркестру коледжу імені В. Барвінського. Окрім цього із словами вдячності до працівників культурної сфери міста звернувся і депутат Львівської обласної ради – Сергій Оленич.

Дрогобичу в культурному плані дуже пощастило, наше місто багате на музеї, бібліотеки, ТІЦ, численні мистецькі колективи. У період війни на вас покладена особлива місія – ви створює і бороните другий фронт України – культурний. Ви самовіддано, кожен на своєму місці щиро виконуєте свою роботу і змінюєте наше місто на краще: плекаєте духовні та культурні традиції та примножуєте їх. Тож низький вам уклін за це!, – подякував працівникам культури Сергій Оленич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...