• Головна
  • Військовій частині А-1108 закупили та передали портативні зарядні пристрої
10:28, 15 листопада 2022 р.

Військовій частині А-1108 закупили та передали портативні зарядні пристрої

Військовій частині А-1108 закупили та передали портативні зарядні пристрої

Триває 265 день повномасштабного наступу росії на українські землі. Тил продовжує активно працювати та допомагати нашим військовим у боротьбі з ворогом. Щоб дати гідну відсіч окупантам та ефективно підтримувати наших захисників, цивільне населення, бізнес, громадські організації та навіть найменші мешканці міста — діти об’єднались задля спільної перемоги.

Так, днями військова частина А – 1108, що дислокується у Дрогобичі отримала дві партії портативних зарядних пристроїв загальною кількістю 42 штуки та потужністю від 10 до 50 тис мАг.

Із загальної кількості – партію портативних зарядок, що налічує 13 штук різної потужності — 7 на 10 тис., 5 на 12 тис. та 1 на 20 тис. мАг передала військовим ГО «Затишне місто».

Ще 29 зарядних пристроїв було закуплено Відділом сім’ї та молоді ДМР за кошти, які були вилучені з благодійних ярмарок, які впродовж осені проводились навчальними закладами. Відтак, було придбано 23 зарядки на 10 тис. мАг та ще 6 штук на 50 тис., які було виготовлено на замовлення. Загальною сумою 22 000 гривень.

Такі портативні зарядні пристрої зараз потрібні кожному. Особливо, нашим мужнім захисникам, які далеко не завжди мають змогу підзарядити свої телефони, щоб зв’язатись з рідними. Зарядні пристрої є на різні потужності, тому сподіваємось, що вони згодяться не лише для зарядки гаджетів, але й інших речей, — коментують у Відділі сім’ї та молоді ДМР.

Усі зарядні пристрої керівництво міста уже передало представникам частини А–1108 та отримали від військових новий список із затребуваними речами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...