• Головна
  • Дрогобич отримав енергетичну, медичну та продуктову підтримку від Шербурга
08:49, 23 листопада 2022 р.

Дрогобич отримав енергетичну, медичну та продуктову підтримку від Шербурга

Дрогобич отримав енергетичну, медичну та продуктову підтримку від Шербурга

Від початку повномасштабного вторгнення Дрогобицька громада веде активну роботу в напрямку налагодження міжнародних зв’язків. Відтак Дрогобичу вдалось налагодити нові та зміцнити існуючі контакти з міжнародними фондами та містами різних європейських країн – Польщі, Хорватії, Швейцарії, Іспанії, Греції та інших.

Не виключенням стала і Франція. Раніше Дрогобицька громада приймала гостей та отримала допомогу з французького міста Сабле сюр Сарт, згодом Дрогобич особисто відвідав посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Вчора до Дрогобича доставили чергову гуманітарну допомогу від французьких партнерів. Енергетична підтримка у вигляді генераторів та радіаторів, побутова техніка та необхідні речі для обігріву – це та чимало іншого передали до Дрогобицької громади з французького міста Шербург.

Загалом Дрогобич отримав 15 генераторів, побутову техніку, прилади обігріву, теплі ковдри, пледи, засоби гігієни, а також гуманітарну допомогу у вигляді теплого одягу, продуктів тривалого зберігання та дитячого харчування.

Допомогу вже доставили до Дрогобича та розвантажили на складі управління соціального захисту населення.

Представники французького міста Шербург зустрілись з міськими посадовцями. Гості від імені французького народу висловили підтримку Україні у боротьбі з російськими окупантами та подякували українцям за те, що стоять на сторожі безпеки усієї Європи.

Очільник Дрогобицької громади в свою чергу подякував французьким партнерам за підтримку, адже саме завдяки міжнародній допомозі ми можемо продовжувати волонтерську місію – підтримувати вимушено переміщених осіб та скеровувати гуманітарні конвої до міст, які постраждали від ворожих обстрілів та відновлюються після окупації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...