• Головна
  • ТІЦ Дрогобича відновив театралізовану екскурсію «Таємниці дрогобицької ратуші»
10:15, 24 листопада 2022 р.

ТІЦ Дрогобича відновив театралізовану екскурсію «Таємниці дрогобицької ратуші»

ТІЦ Дрогобича відновив театралізовану екскурсію «Таємниці дрогобицької ратуші»

Цими вихідними у Дрогобичі вперше після тривалої перерви провели театралізовану екскурсію «Таємниці дрогобицької ратуші». Захід організував Туристично-інформаційний центр міста за підтримки театру «Альтер». Як розповідає керівник ТІЦу Ірина Марків – з початку повномасштабного вторгнення окупантів на українські землі, театралізовані екскурсії були тимчасово припинені. Натомість ТІЦом та Управлінням культури та розвитку туризму ДМР було ініційовано десяток благочинних екскурсій в місті та ярмарків у підтримку ЗСУ. Це зокрема, історичні квести, благочинні мистецькі крами, благодійні екскурсії до Дня міста та державних свят. Усі зібрані кошти під час благочинних імпрез та заходів було скеровано на потреби захисників, а також на потреби військових Дрогобицької ТРО.

20 листопада, ТІЦ після вимушеної перерви, відновив і театралізовану екскурсію «Таємниці дрогобицької ратуші», яку також провели із благочинним спрямуванням.

Під час екскурсії та від продажів квитків на неї Туристично-інформаційний центр виручив 2500 грн. Кошти буде скеровано на потреби Дрогобицької ТРО.

Що важливо – на цю неділю, 27 листопада, запланована ще одна цікава екскурсія «Осінніми стежками з Бруном Шульцом», яку також проведуть із благочинною метою в підтримку українських захисників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...