
10:09, 1 грудня 2022 р.
На Дрогобиччині два навчальних заклади отримали нову матеріально-технічну базу

Підвищення якості навчання та покращення освітнього середовища для учнів — у Дрогобицькій громаді триває процес забезпечення навчальних закладів оновленою матеріально-технічною базою.
Днями, ще два заклади освіти територіальної громади оновились — Унятицька гімназія отримала комплект спортивного інвентаря, 7 хромбуків та 1 ноутбук, який раніше був закуплений відділом освіти. Також 6 хромбуків та комплект спортивного інвентаря передали Нагуєвицькій СЗШ І-ІІІ ст.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:46
15 червня
ТОП новини
Оголошення
10:44, 14 червня
10
09:07, 9 червня
08:03, 7 червня