• Головна
  • Дрогобицькі діти отримали подарунки від ровесників з Німеччини
11:49, 21 грудня 2022 р.

Дрогобицькі діти отримали подарунки від ровесників з Німеччини

Дрогобицькі діти отримали подарунки від ровесників з Німеччини

Сьомий рік поспіль до Дрогобицьких дітей прибуває «Різдвяний конвой» із подарунками.

Святкові пакунки для діток із Дрогобича та громади збирають, пакують та оформляють на своє вподобання діти із Німеччини. У пакунках – солодощі, іграшки, одяг та ігри. Благочинну ініціативу німецьких дітей кожного року підтримує організація Rotary International. На Львівщині координує логістику громадська організація «Народна Самооборона Львівщини». Відтак, щорічно сотні святкових пакунків скеровують у Дрогобич та дарують дітям, які найбільше потребують дива.

Народна Самооборона Львівщини – багаторічні партнери Дрогобицької міської ради, які сім років поспіль надають допомогу для нашої громади. Завдяки доброму партнерству, нам вдається з року в рік збільшувати кількість пакунків та допомагати Святому Миколаю творити святковий настрій для потребуючих діток, – прокоментував заступник міського голови Андрій Ковч.

Так, відбулось і цього року. За чіткої організації Дрогобицького міського центру соціальних служб, керівник Оксана Матчишин, у Народному домі імені І. Франка 19 грудня організували свято для малечі. До дітей прибув Чудотворець із своїми помічниками – ангелами та подарували дітям святкову програму із колядками та позитивним настроєм.

Кульмінацією свята стало вручення пакунків для дітей. Їх від імені міського голови Дрогобича вручала Оксана Матчишин.

Пакунки отримали близько 600 дітей. Це – діти мобілізованих військових, діти із інвалідністю, із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Частина запрошених дітей не змогли завітати на свято, найперше це діти із вадами здоров’я, які прикуті до ліжка. Тому «Різдвяний конвой» обов’язково прибуде до їхніх домівок та вручить подарунки. Таким чином завдяки дітям із Німеччини ми щорічно даруємо дрогобицькій малечі радість свята, якого вони очікують впродовж року. Паралельно щиро дякуємо нашим закордонним партнерам за підтримку та допомогу в цей непростий час для нашої країни час, – прокоментувала Оксана Матчишин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...