• Головна
  • Вихід вітчизняних компаній на міжнародний ринок стає набагато простішим разом з Just Export
Новини компаній
17:55, 4 січня 2023 р.

Вихід вітчизняних компаній на міжнародний ринок стає набагато простішим разом з Just Export

Новини компаній

Фахівці пропонують допомогу в тому, щоб український товар потрапив на полиці європейських магазинів.

Велика війна все більше спонукає українських підприємців експортувати свою продукцію за кордон. Поки в Україні значно просів попит, вітчизняний бізнес продовжує не просто підтримувати країну та своїх працівників, а й знаходить можливості для збільшення прибутку. Експорт — це один із варіантів розв'язання проблемної ситуації для підприємців. Але не всі вони знають, з чого почати та які перші кроки для цього зробити. Особливо це стосується аналізу нового ринку, на який власник бізнесу бажає вивести свій товар, а також оцінювання надійності потенційних партнерів за кордоном. Це займає багато часу, а будь-яка помилка може дуже багато коштувати в майбутньому. Щоб заощадити час і нерви, краще скористатися допомогою професіоналів. Ідеальне рішення – звернутися в компанію Just Export. Завдяки її фахівцям вже багато представників українського бізнесу змогли розпочати співпрацю із закордонними партнерами у 22 країнах.

У чому переваги співпраці з Just Export

Підприємці з України, що бажають експортувати продукцію за кордон, можуть не сумніватися – звертаючись у Just Export вони роблять правильний крок на шляху до своєї мети. Спеціалісти компанії, завдяки своєму досвіду, здатні швидко знайти майбутніх покупців в країнах ЄС та цілого світу. Вони спілкуються саме з тими фірмами, які дійсно зацікавлені в імпорті української продукції.

Вихід вітчизняних компаній на міжнародний ринок стає набагато простішим разом з Just Export, фото-1

Клієнти Just Export можуть самостійно не займатися пошуком майбутніх партнерів з інших країн. За них це зроблять працівники компанії, які, крім цього, також налагоджують контакти безпосередньо з керівниками тих іноземних фірм, які бажають співпрацювати та купувати саме такі українські товари. Таким чином, фахівці Just Export звільняють своїх клієнтів від виконання великого обсягу попередніх робіт.

Якими послугами можуть скористатися клієнти Just Export

  1. Клієнтська база. В межах цієї необхідної та важливої послуги замовники компанії отримують від її спеціалістів унікальну клієнтську базу, сформовану за індивідуальними запитами. В ній знаходяться контакти закордонних фірм, які бажають співпрацювати з українськими брендами чи вже мають досвід подібної співпраці та зацікавлені в розширенні ділового партнерства. Для підготовки подібного переліку потрібно сім днів.

  2. Лідогенерація. Замовники Just Export, які вирішили скористатися такою послугою, отримують вже готовий результат. Фахівці компанії самі опрацьовують підготовлену базу клієнтів, спілкуються з секретарями та виходять безпосередньо на тих осіб в закордонних фірмах, які ухвалюють рішення про імпорт українських товарів. Тобто, замовник отримує від Just Export перелік реальних «гарячих» контактів тих осіб, які націлені на співпрацю з українськими виробниками та бажають вести перемовини.

  3. Школа Експорту. Це назва навчального курсу, розрахованого на підприємців з України, які бажають вивести свою продукцію на іноземні ринки та шукають можливості це зробити. Матеріал, викладений у 8 уроках, обов’язково допоможе зробити перші кроки навіть тим, хто не має жодного досвіду в міжнародній торгівлі. Також курс містить практичні завдання, після виконання яких власник бізнесу отримає перші контакти майбутніх закордонних партнерів.

На думку спеціалістів Just Export, існуючі митні послаблення для українських компаній – це величезний плюс, що дозволяє брендам з України швидше заявляти про себе на ринках ЄС та світу. Закордонні покупці будуть знайомитися з українськими товарами, і конкурентоспроможність останніх буде зростати, адже вони мають досить високу якість та помірну ціну.

Для отримання більш детальної інформації заходьте на офіційний сайт https://just-export.com.ua. Також ви можете відправити повідомлення на [email protected] або зателефонувати за номерами +38 (067) 2514399, +38 (067) 2514391.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...