![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
09:23, 11 січня 2023 р.
Краків передав Дрогобичу водовозки
![Краків передав Дрогобичу водовозки Краків передав Дрогобичу водовозки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час енергетичної кризи, яка пов’язана з частим відключенням електроенергії, постала загроза відсутності водопостачання. Такий сценарій подій можливий під час повного знеструмлення.
Щоб уникнути проблем з водопостачанням, керівництво водоканалу прийняло рішення діяти на випередження та звернулось до Краківського водоканалу із проханням допомогти вирішити місту Котермака ключову проблему – відсутність сертифікованих водовозок.
Завдяки партнерству з Краківським водоканалом, проблему вдалося оперативно вирішити.
Польські колеги цими днями передали Дрогобицькій громаді дві водовозки.
Як зазначають у Дрогобицькому водоканалі, передані автомобілі не нові, однак місто отримало їх цілком безкоштовно. Ресурс роботи водовозок 30 тис. км і він не вичерпаний. Термін придатності цистерн з нержавіючої сталі взагалі необмежений. Тому однозначно ці машини стануть у нагоді Дрогобичу, особливо, що стосується питання підвозу питної води мешканцям.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...