• Головна
  • “Верховина” провела благодійний різдвяний концерт
17:17, 12 січня 2023 р.

“Верховина” провела благодійний різдвяний концерт

“Верховина” провела благодійний різдвяний концерт

11 січня, Заслужений Прикарпатський Ансамбль пісні та танцю України “Верховина” дав благодійний різдвяний концерт. Він відбувся в концертному залі Верховина та зібрав повний зал поціновувачів автентичної української творчості.

В програмі концерту були оригінальні українські твори та колядки у виконанні хору ансамблю, українські народні танці та навіть уривки театральних постановок, що вкотре підтвердило високий рівень Заслуженого Прикарпатського Ансамблю.

“Головна мета наших заходів – збір коштів для підтримки Збройних Сил України. Завдяки нашим захисникам ми можемо працювати, тренуватись, урізноманітнювати нашу програму та берегти український культурний фронт” – наголошує директор Ансамблю “Верховина”, заслужений діяч мистецтв України Сергій Дмитрієв.

Концерт пройшов під патронатом міського голови Дрогобича Тараса Кучми, який привітав присутніх короткою промовою та відзначив роль “Верховини” в збереженні та популяризуванні українських традицій.

Завдяки проведеному концерту організаторам вдалось зібрати 8 100 гривень. Ці кошти вже передали на підтримку воїнів, які захищають Україну в лавах 67 окремого батальйону ТРО ім. Петра Сагайдачного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...