• Головна
  • Як вибрати та замовити медтехніку з швидкою доставкою додому, поради від інтернет магазину "Ortop"
Новини компаній
11:40, 17 січня 2023 р.

Як вибрати та замовити медтехніку з швидкою доставкою додому, поради від інтернет магазину "Ortop"

Новини компаній
Як вибрати та замовити медтехніку з швидкою доставкою додому, поради від інтернет магазину "Ortop", фото-1

Дрогобич – історичне місто у Львівській області з багатою архітектурно-культурною спадщиною та розвиненою сучасною інфраструктурою. Як поселення, що виникло в місцях скупчення соляних джерел, воно було засноване ще в 9 столітті, а як самостійне місто стало відоме у 1238 році за часів Галицько-Волинського князівства. Його ще називають “маленьким Львовом” – тут є такий самий європейський шарм, ратуша, площа, бруковані вулиці. З 13 століття у Дрогобичі випарюють сіль із рапи за найстарішою технологією. Об'єкт надбання ЮНЕСКО тут - Церква Святого Юра, яку було обмінено на сіль та перевезено з села Придієво. Стрімкий розвиток міста у першій половині 20 ст. прирівнюють до темпів розвитку сучасного Дубая в ОАЕ.

Медтехніка в Дрогобичі та інші вироби для здоров'я з онлайн-магазину “Ортоп” довгі роки дбають про мешканців міста, оскільки не лише покращують якість їхнього життя, а й лікують та попереджають розвиток та виникнення багатьох захворювань. На сайті ortop.ua ви знайдете тільки сертифіковану, високоякісну, надійну продукцію за вигідною ціною та швидкою доставкою поштою. Потрібна допомога у виборі? Звертайтеся до наших досвідчених консультантів із медичною освітою – вони завжди вам допоможуть.

Фірма "Ортоп"; створила однойменний інтернет-медмагазин (Дрогобич) для вашої зручності, дорогі друзі. Тут ви знайдете розділи:

1. "Ортопедичні товари", де можна купити різні вироби для лікування та профілактики захворювань опорно-рухового апарату (ортопедичні устілки та орто взуття, бандажі для суглобів та всіх відділів хребта, ортези, коректори постави, гіпси, тейпи, еластичні бинти, ортопедичні матраци та подушки, інше).

2. “Медтехніка” включає:

  • тонометри різних модифікацій для виміру артеріального тиску;
  • глюкометри, тест-смужки та ланцети до них для контролю за рівнем цукру в крові;
  • інгалятори та небулайзери для лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів;
  • медичні лампи для знезараження приміщень та поверхонь;
  • пульсоксиметри, електронні термометри, пульсометри, електрогрілки та інші прилади, які мають бути у кожному будинку.

“Медтехніка” (Дрогобич) - велика категорія, у якій представлена продукція як домашнього використання, але й медичних установ - від стетоскопів до реанімаційного устаткування.

3. Розділ “Реабілітація” містить усі необхідні товари для відновлення хворих після операцій, тяжких захворювань, перенесених травм. Також тут можна вибрати пристосування для догляду за лежачими пацієнтами та засоби пересування для людей, які втратили мобільність частково або повністю (тростини, ходунки, інвалідні візки, милиці, медичні ліжка, підйомники для інвалідів тощо).

4. У категорії "Краса та здоров'я" ви знайдете масажери для тіла, косметологічні прилади, аплікатори Ляпко, іригатори та електричні зубні щітки, спортивні товари, соляні лампи, зволожувачі повітря та багато іншого.

5. А в розділі “Мамам та новонародженим” можна вибрати корисні товари для до- та післяпологового періоду, догляду за малюком, дитячого розвитку та годування.

З турботою про ваше здоров'я команда "Ортоп".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...