• Головна
  • У Дрогобичі оновлюють сміттєві майданчики
09:51, 9 лютого 2023 р.

У Дрогобичі оновлюють сміттєві майданчики

У Дрогобичі оновлюють сміттєві майданчики

У Дрогобичі продовжують оновлювати сміттєві майданчики та замінювати баки, які потребують ремонту або ж понищені вандалами. Як розповів керівник ДКП «Комунальник» Володимир Лучків – підприємство якого займається вивезенням твердих побутових відходів – у Дрогобичі налічується 68 таких майданчиків.

Періодично майданчики ми оновлюємо та замінюємо баки. Оскільки десь виходять з ладу механізми, або ж є інші пошкодження. Такі баки ми забираємо, якщо є можливість ремонтуємо або ж встановлюємо нові, – зазначає Володимир Лучків.

Окрім цього, на території міста більшість майданчиків облаштовано для роздільного сортування сміття. Наразі від побутових відходів відсортовують скло, пластик та папір. На майданчиках, де облаштовано контейнери під сортування сміття є інформаційні наліпки. За словами Володимира Лучківа – зазвичай контейнери під сортування ТПВ встановлені на тих майданчиках, де є баки ємністю 1,1 куб.

Переважна більшість усіх сміттєвих майданчиків міста облаштована накриттями. Це запобігає намоканню відходів.

Як наголошує Володимир Лучків – сміттєві майданчики міста 2 роки тому поповнились і контейнерами під ПЕТ-пляшки. П’ятдесят таких контейнерів Дрогобичу вдалося безкоштовно отримати у межах підписаного контракту з прибалтійською компанією EcoBaltiaVide. Контейнери розставили по сміттєвих майданчиках міста у різних мікрорайонах.

Окрім цього, у Дрогобичі продовжують реалізовувати проект із облаштування сміттєвих майданчиків закритого типу на території ОСББ. Такі майданчики встановлюють у співфінансуванні із громадою. 40% фінансують мешканці ОСББ, 60% – виділяють з бюджету громади. Перший майданчик закритого типу облаштовано півтора роки тому на вулиці Самбірській, 94. Територія майданчика огороджена та закривається на електронний ключ. Також майданчик має накриття, камери відеоспостереження та облаштовано вуличне освітлення.

Зображення із камер відеоспостереження виведено на монітор голови ОСББ – таким чином є контроль за територією майданчика та вчасним вивезенням із нього твердих побутових відходів.

Як стверджує керівник КП «СМУ» Володимир Суда, зараз триває процес підготовки до облаштування ще одного такого майданчика. Його облаштують на території одного з ОСББ, що на вулиці Стрийській.

Нагадаємо, щоб утилізувати великогабаритне сміття, мешканці громади можуть скористатися послугами ДКП «Комунальник». Також щомісяця на сайті ДКП «Комунальник» публікують графік вивезення твердих побутових відходів Дрогобицької МТГ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...